Karrier - Értékesítő - Kiskunfélegyháza

Értékesítő - Kiskunfélegyháza

Feladatok:
  • Tanulj meg mindent, ami a szakmához kapcsolódik, hogy a legjobbá válhass
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást a szolgáltatásokról
  • Mérd fel az érdeklődők igényeit
  • Értékesítsd szolgáltatásainkat és adj célzott ajánlatot
  • Nem utolsó sorban pedig precízen végezd el a szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációt
Tapasztalat
  • Nem igényel szakmai tapasztalatot
Elvárások:
  • Légy magabiztos, proaktív, ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz legalább érettségivel
  • Tudj kommunikálni az emberekkel
  • Ne csak a tudásod, de a megjelenésed is legyen meggyőző
Előnyök:
  • Ha rendelkezel banki vagy pénzügyi képzettséggel, egyetemi közgazdász diplomával
  • Van már tapasztalatod értékesítésben
Amit cserében kínálunk:
  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Távolsági közlekedés támogatása
  • Folyamatos szakmai iránymutatás
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Támogató csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
Kiskunfélegyháza

Egyéb: Jelentkezés módja

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, regisztrálj és küldd el a jelentkezésedet! Bővebb tájékoztatást a +36205663441-es telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.

Amennyiben szeretne jelentkezni a munkára, jelentkezzen be, amennyiben még nem regisztált, itt tud regisztrálni.