Karrier - Promóter - Paks

Promóter - Paks

Feladatok:
  • Támogasd az értékesítő kolléga munkáját
  • Szólítsd meg a vásárlókat
  • Keltsd fel a figyelmüket
  • Ajánld a szolgáltatásokat
  • Kísérd oda az érdeklődőket az ügyintéző kollégához
Tapasztalat
  • Nem igényel szakmai tapasztalatot
Elvárások:
  • Dolgozni szeretnél, de nincs szakképesítésed
  • Folyamatos stabil munkahelyet keresel
  • Jól tudsz és szeretsz kommunikálni
  • Fel tudod kelteni mások figyelmét
  • Talpraesett megjelenésed van
Előnyök:
  • Hostess/promóter munkatapasztalat
Amit cserében kínálunk:
  • Teljesítmény arányos bérezés (fix+jutalék), átlagosan Nettó: 1000-1200 Ft/óra
  • Biztos szakmai háttér
  • Előrelépési lehetőség, ha karriert szeretnél építeni
  • Támogató, összetartó csapat
  • Határozatlan idejű szerződés, akár egyszerűsített foglalkoztatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Távolsági tömegközlekedés támogatása
Munkavégzés helye:
Paks

Egyéb: Jelentkezés módja

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, regisztrálj és küldd el a jelentkezésedet! Bővebb tájékoztatást a +36205663441-es telefonszámon tudunk adni. Hétköznap 9 és 16 óra között.

Amennyiben szeretne jelentkezni a munkára, jelentkezzen be, amennyiben még nem regisztált, itt tud regisztrálni.